aktualności

Wyposażenie magazynu – tych produktów nie może zabraknąć w magazynie

Dobrze zorganizowana przestrzeń magazynowa jest kluczowym elementem usprawniającym codzienne czynności. Produkty techniczne przeznaczone do codziennej pracy w magazynie, to niekwestionowany gwarant sprawnej i precyzyjnej pracy. Wyposażenie magazynu w produkty techniczne pomaga zapanować nad porządkiem i usprawnia organizację pracy.

Taśmy do wyznaczania ciągów komunikacyjnych

Strategicznym produktem w każdym magazynie są taśmy ostrzegawcze samoprzylepne, które przeznaczone są do oznakowania miejsc szczególnie niebezpiecznych. Taśma ostrzegawcza czarno-żółta stosowana jest najczęściej w celu ostrzeżenia przed progami, nadprożami a także miejscami będącymi niebezpiecznymi dla życia i zdrowia osób przebywających. Przepisy BHP i PPOŻ jasno określają, iż sprzęt taki jak gaśnica powinny być oznaczone taśmą ostrzegawczą biało-czerwoną lub wcześniej wspomnianą żółto-czarną. Niezależnie od wielkości magazynów, należy wybierać profesjonalne taśmy podłogowe, które będą trwałe i nie ulegną szybkiemu zniszczeniu.

Opaski zaciskowe

Opaski zaciskowe kablowe znajdą swoje zastosowanie nawet w najbardziej nietypowych miejscach. Dzięki ich elastyczności i wytrzymałości oraz trwałości potrafią zabezpieczyć towary ale też pomagają w codziennej pracy. Opaski tzw. trytytki występują w wielu kolorach co pozwolą podzielić i posegregować produkty takie jak np. kable. Opaska zaciskowa ślimakowa popularna jest w branżach, w których ważne jest w środowisku niekorozyjnym gdzie łączy się i uszczelnia głównie przewody.

Worki strunowe i folia stretch

Worki strunowe służą do przechowywania oraz zabezpieczania dokumentów, drobnych części a nawet produktów sypkich. Worki strunowe dostępne są w wielu rozmiarach co pozwoli na przechowywanie i zabezpieczanie produktów w różnej wielkości. Folia stretch to najpopularniejszy produkt w każdej branży dzięki możliwości wszelakiego jej zastosowania. Folia stretch ręczna dostępna jest w kolorze czarnym i transparentnym natomiast folia maszynowa posiada dodatkowy – niebieski kolor. Służy do zabezpieczania przed wilgocią oraz stabilizacji towarów małych ale też tych wielogabarytowych.

Okulary ochronne BHP

Okulary ochronne przeciwodpryskowe stanowią istotny element ochrony zdrowia podczas prac, gdzie wykorzystywane są ciecze nieagresywne lub niewielkie metalowe elementy o nieznacznej sile uderzenia, które mogą poważnie uszkodzić wzrok. Okulary zabezpieczające posiadają różnobarwne kolory soczewki okulara. Soczewki szare i transparentne uważane są za najbardziej uniwersalne natomiast żółte zabarwienie polepsza kontrast. Okulary przeciwodpryskowe Wrocław wybiera z szerokim wizjerem, który nie ogranicza pola widzenia i zapewnia większy komfort pracy nawet trwającej długi czas. Dodatkowym atutem są miękkie noski i nauszniki pokryte gumą, dzięki temu nie odgniatają się plastikowe elementy na ciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *