aktualności

Fola stretch – magazynowy niezbędnik

Folię stretch oferowaną przez nasz sklep biurowy Wrocław przyjął z otwartymi rękami, czyniąc ją jednym z najchętniej zamawianych produktów. Folia występuje w wersji przezroczystej oraz czarnej, która całkowicie zakrywa owinięty nią przedmiot. Udostępniamy różne rozmiary folii stretch, a także wiele grubości. Dzięki temu można ją łatwo dostosować do specyficznych wymogów danego transportu.

Rodzaje foli stretch

Folia stretch stała się nieodłącznym elementem w wielu branżach, jej zastosowanie stale się powiększa przez co możemy wyróżnić kilka rodzajów stretchu. 1. Folia stretch maszynowa – przeznaczona jest ona do owijania palet za pomocą maszyn nawijających. Wyróżniamy dwa rodzaje foli stretch maszynowej, przeźroczysta folia maszynowa stosowana jest aby móc zobaczyć zawartości pakunków. Folia stretch kolorowa pozwala na rozróżnienie i zakrycie pakowanych przedmiotów. Folie maszynowe cechują się wytrzymałością na przetarcia oraz mocnej i silnej powierzchni klejącej, dzięki czemu idealnie przylega do towaru. 2. Folia stretch ręczna – może posłużyć, tak jak folia maszynowa, do zabezpieczania ładunków paletowych a także mniejszych, pojedynczych elementów. Czarna folia stretch w rolce 1,5 kg pozwala na trwałe zabezpieczone towaru przy jednoczesnym zakryciu zawartości. Przeźroczysta folia ma identyczne właściwości co czarna folia stretch, umożliwia przejrzystość i łątwą identyfikację towaru.

Przeznaczenie foli polietylenowej

Pojawienie się folii stretch Wrocław potraktował jako rewolucję w zabezpieczaniu towaru przed uszkodzeniem oraz wpływem warunków atmosferycznych podczas transportu. Wiele firm dostrzega potencjał tego produktu i ogromną wygodę, jaką niesie jego użytkowanie. Folia stretch we Wrocławiu wykorzystywana jest przez większość firm dostarczających towary drogą wysyłkową. Można ją stosować nie tylko do ochrony poszczególnych sztuk produktów, ale do zawijania całych palet, które następnie ładuje się na samochody dostawcze.

Folia stretch na Wrocławskim rynku najczęściej jest wykorzystywana w firmach kurierskich, magazynach a także w mniejszych zakładach handlowych i usługowych. Wszystko za sprawą jej uniwersalnych zastosowań, które pomagają nie tylko zabezpieczyć towar przed warunkami atmosferycznymi jak np. wilgoć ale także umożliwia stabilne pakowanie wielogabarytowych produktów.

Liberty oferuje folię stretch zarówno maszynową i ręczną transparentną oraz czarną. Folia stretch to jeden z najczęściej kupowanych produktów w 2020 roku. Liberty zapewnia darmową dostawę foli stretch bez minimum logistycznego we Wrocławiu i nie tylko. Sprawdź mapę darmowej dostawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *