O Firmie

Liberty działa na polskim rynku od 1991 roku, od tego czasu zdobywa doświadczenie współpracując z małymi i dużymi firmami, zakładami produkcyjnymi, szkołami oraz różnymi instytucjami w zakresie biuro-serwisu. W trosce o każdego Klienta poszerzamy swoją ofertę asortymentową oraz zakres usług, tak aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

Liberty Oøawa Hurtownia Biuroserwis

Artykuły papiernicze Wrocław

Liberty to firma z wieloletnim stażem, zapewniająca kompleksowy asortyment dla wyposażenia biur. Jako wrocławska hurtownia artykułów biurowych, dostarczamy klientom spersonalizowanych produktów wysokiej jakości. Obsługujemy szerokie spektrum klientów – od małych firm po wielkie zakłady produkcyjne i szkoły.

Oferując artykuły biurowe hurtownia Liberty stale poszerza swój asortyment. Współpracujemy z czołowymi producentami na rynku, dzięki czemu możemy w krótkim czasie realizować nawet bardzo duże zamówienia. Swoją siedzibę mamy w Oławie, jednak dzięki flocie samochodów dostawczych jesteśmy w stanie dostarczyć produkty w każde miejsce. Zamówienia można dokonywać zarówno na miejscu, jak i za pośrednictwem internetu.

Oferując artykuły biurowe hurtownia Liberty proponuje także usługi doradcze i pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Specyfika każdego miejsca podlega nieraz znaczącym różnicom, dlatego tak ważne staje się wyposażenie lokali firmowych w najlepsze artykuły biurowe. O sukcesie produktu można mówić wtedy, gdy w 100% spełnia on potrzeby użytkowników. Prowadzimy sprzedaż materiałów biurowych we Wrocławiu i okolicach, mając na uwadze odpowiadanie na indywidualne potrzeby każdego klienta.

Hurtownia papiernicza Wrocław – zakres naszej oferty

Wyposażenie hurtowni biurowej we Wrocławiu i Oławie dzieli się na trzy główne kategorie, uzależnione od potrzeb grupy docelowej. W dziale „szkoła” zamieściliśmy pełny asortyment zeszytów, tablic, przyborów szkolnych oraz plecaków. Mamy także specjalistyczne artykuły do geometrii i pomoce dydaktyczne, takie jak mapy, lupy, globusy, szablony. Dostarczamy szkołom rozmaite materiały plastyczne, które pomagają w zajęciach. Głównymi produktami w tej kategorii są kleje, taśmy, kredki, farby plakatowe, plasteliny. Oferowane przez nas materiały biurowe wrocławskie szkoły przyjmują z otwartymi rękami, doceniając terminowość dostaw, konkurencyjne ceny oraz doskonałą jakość każdego wyrobu.

Kolejną ważną kategorią oferty na artykuły biurowe we Wrocławiu są urządzenia biurowe i sklepowe. Zapewniamy natychmiastowy dostęp do tysięcy produktów papierniczych i piśmienniczych, a także dodatkowych narzędzi wyposażenia biurowego, takich jak zszywacze, dziurkacze i wiele innych. W ramach kategorii „biuro” proponujemy także rozmaite przyrządy do organizacji i przechowywania dokumentów, a następnie ich schludnego prezentowania podczas konferencji. Nie zapominamy o materiałach eksploatacyjnych, bez których niemożliwe byłoby funkcjonowanie przestrzeni biurowej. Mowa tu przede wszystkim o wszelkiego rodzaju tonerach do drukarek, akumulatorach i ładowarkach do nich oraz bateriach jednorazowych.

Ważną kategorię naszych produktów stanowi także asortyment dekoracyjny i artystyczny. Proponujemy wspaniałe dekoracje na imprezę, lampiony oraz świeczki. W dziale artykułów kreatywnych dużą popularnością cieszą się ozdoby piankowe, kokardy, dekoracje wiszące, balony. Zapewniamy również profesjonalne wyposażenie pasjonatom rysunku, malarstwa czy modelarstwa. Pod tymi specjalistycznymi działami klienci znajdą wszystko, czego potrzebują do realizacji swoich zainteresowań.

Nie mamy żadnego produktu o wątpliwym pochodzeniu. Cały asortyment artykułów papierniczych we Wrocławiu, wraz z innymi narzędziami szkolno-biurowymi, poddany zostaje rygorystycznej selekcji jeszcze zanim pojawi się na naszej stronie internetowej. Dzięki temu nasi klienci mają całkowitą gwarancję jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Dzięki produktom i usługom, jakie oferuje nasza hurtownia artykułów biurowych Wrocław otrzymuje miejsce dla kompleksowego wyposażenia biur, placówek szkolnych oraz lokali firmowych.