Do góry
Telefonistka: zadzwoń do Liberty 71 303 30 63
Biuro Serwis nr 1 w regionie!
Zadzwoń do Liberty 71 303 30 63

Funkcjonalność serwisu

Staraliśmy się stworzyć serwis, który będzie użyteczny dla odwiedzających w każdym wieku i z każdym rodzajem doświadczeń z komputerem. Jeżeli chciałbyś przekazać nam swoją opinię lub zaproponować konkretne rozwiązanie prosimy o kontakt.

 

Dostępność serwisu

Zależy nam tym, aby serwis był bogaty wizualnie
i aby mogli z niego korzystać wszyscy odwiedzający.
 

Zgodność ze standardami

Serwis jest zgodny ze standardami WCAG. Wszystkie strony wykonane są w ustrukturyzowanym i semantycznym formacie XHTML. Do wizualizacji wykorzystano arkusz stylów CSS, a w celu lepszej interakcji z użytkownikiem
- język JavaScript.
 

Nawigacja klawiaturowa

Strona obsługuje standardową nawigację klawiaturową
za pomocą klawisza TAB.
 

Wielkość czcionki

Nowoczesne przeglądarki obsługują zarówno zmianę wielkości czcionki ekranowej, jak i powiększanie ekranu, dzięki czemu ich użytkownicy mogą zwiększyć rozmiar interesującej ich zawartości strony.
 
Microsoft Internet Explorer 6 nie spełnia standardów W3C dotyczących zmiany wielkości czcionki ekranowej, dlatego użytkownikom potrzebującym tej funkcjonalności zalecamy, aby korzystali z przeglądarek internetowych, które oferują możliwość zwiększenia czcionki
lub powiększenia obrazu.
 
Po wybraniu rozmiaru czcionki lub opcji powiększenia obrazu należy odświeżyć stronę, ponieważ w innym wypadku niektóre nagłówki nie zmienią swojego rozmiaru.
 

Kolory czcionki i tła

Cała strona została tak opracowana, aby użytkowanie jej nie stanowiło żadnego problemu dla osób w każdym wieku. Kontrastowe połączenia oraz proste schematy tworzą spójny układ, jasny i czytelny dla każdego użytkownika.
 

Obsługa przeglądarek

Strona została przetestowana na następujących przeglądarkach:
 
Microsoft Internet Explorer 7
Microsoft Internet Explorer 8
Microsoft Internet Explorer 9
Mozilla Firefox 2
Mozilla Firefox 3
Google Chrome
Apple Safari 3
 
Mimo że strona internetowa nie była testowana na innych przeglądarkach, to jej zgodność ze standardami w zakresie dostępności sprawia, że będzie współpracować
z wszystkimi przeglądarkami spełniającymi te standardy.
 

pingwin
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie są własnością firmy Liberty nie uwzględniając marek oraz logotypów firm z którymi firma Liberty współpracuje.
Wykorzystywanie materiałów, ich powielanie oraz cytowanie możliwe tylko i wyłącznie za zgodą firmy Liberty.