Do góry
Telefonistka: zadzwoń do Liberty 71 303 30 63
Biuro Serwis nr 1 w regionie!
Zadzwoń do Liberty 71 303 30 63

O firmie

Firma Liberty istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Od tego czasu zajmujemy się zaopatrywaniem biur, urzędów, zakładów pracy w artykuły biurowe. 

Wraz z upływem czasu rozszerzaliśmy ofertę asortymentową oraz zakres usług, tak by w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów. 

Widok sklepu

Dostarczamy naszym Odbiorcom oprócz bogatej oferty artykułów papierniczych, wszystkie artykuły potrzebne w pracy biurowej. Wykwalifikowani pracownicy fachowo doradzą i poinformują oraz odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie. 

 

Z zapałem i zaangażowaniem realizujemy wszystkie zlecone nam zadania. Celem naszej pracy jest maksymalne zadowolenie naszych Klientów, podnoszenie poziomu usług i kwalifikacji oraz ułatwienie pracy biurowej na każdym jej etapie.

 

Zyskaj czas i pieniądze!

Wychodzimy z założenia, że każdy powinien zajmować się tym co robi najlepiej. Jeśli prowadzisz biuro projektowe – powinieneś zajmować się projektowaniem. Organizację wszystkich niezbędnych do Twojej pracy artykułów pozostaw nam – tym zajmujemy się najlepiej. Dzięki wprowadzanym przez lata różnym rozwiązaniom wypracowaliśmy metody i procedury, które skracają czas realizacji każdego zamówienia do minimum. Dzięki temu Ty i Twoja firma zaoszczędzicie czas i pieniądze. 

 

Dołącz do grona szczęśliwych firm

Zaufaj nam i dołącz do grona tysięcy firm, które już
od 20 lat współpracują z serwisem biurowym Liberty. Zyskaj czas i wolność – zajmiemy się wszystkim
i dostarczymy Ci towar na miejsce.

pingwin
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie są własnością firmy Liberty nie uwzględniając marek oraz logotypów firm z którymi firma Liberty współpracuje.
Wykorzystywanie materiałów, ich powielanie oraz cytowanie możliwe tylko i wyłącznie za zgodą firmy Liberty.